Pokój dziecka - aranżacje, pomysły, inspiracje

Łóżko młodzieżowe również dla Twojego Malucha

Justyna Węgrzyn
maj 6 2021


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Szukasz nowego łóżka dla swojego małego dziecka w wieku 2-3 lat, ale nie wiesz co wybrać?

Mamy dla Ciebie dwie opcje.
Jedną z nich będzie łóżko dla malucha R w idealnym rozmiarze. Jest to łóżko o wymiarach 150x70cm zaprojektowane dla małych dzieci, z zachowaniem wszystkich aspektów bezpieczeństwa i przytulności wymaganych dla tego wieku. To łóżko celebruje wyjątkowy czas w życiu Twojego dziecka i sprawi, że wspomnienia z zabawnego łóżka na kółkach pozostaną na zawsze!

Jeżeli ty jesteś dużo praktycznym rodzicem i polubiłeś inwestować w dużym łóżku, then nasz pełnej długości 2 metry nastolatek łóżko, był znakomitym wyborem. Ja będzie trwać dla wiele rok przychodzić. Łóżko projektuje bardzo nisko do ziemi, unikalna cecha nie tak często na rynku.

Jedyną rzeczą, którą musisz się upewnić jest to, że Twoje dziecko czuje się komfortowo w dużym łóżku. Prawdopodobnie będzie potrzebowało trochę czasu, aby przyzwyczaić się do spania w nim. Dobrą wiadomością jest to, że z roku na rok będzie coraz lepsze, ponieważ Twoje dziecko rośnie.
Ty możesz adoptować to łóżko pod łóżkową poręcz. To nie jest tylko zwykła ochrona na poręcz łóżka - to o wiele więcej!
To barierka i półka w jednym!

łóżko

Inteligentny projekt Barierka do łóżka

Rodzice często pytają nas, czy mogą używać naszego łóżka młodzieżowego A dla młodszych dzieci, i przez długi czas musieliśmy odpowiadać - nie.

Powód negatywnej odpowiedzi był prosty. Łóżko nie posiadało zabezpieczeń miejsca potrzebnego dla tego wieku. Dlatego właśnie zaprojektowaliśmy barierkę do łóżka A.

Nie tylko chroni ona dziecko przed stoczeniem się z łóżka w nocy. Ma dodatkową kieszeń do przechowywania ulubionych książek / Ipad pasuje w zbyt! Dodaliśmy również metalowy pręt na magnesy.
Twoje dziecko może dekorować i robić mię osobisty, który znaczy iść szczęśliwie łóżko! Kiedy Twoje dziecko podrośnie i nie będzie już potrzebowało szyny, możesz użyć jej jako półki. Spraw, aby znów było osobiste! Łóżko A75 jest eleganckim, ale kompaktowym łóżkiem dla Twojego dziecka. Jego prosta konstrukcja pozwala na łatwą zmianę stylu, niezależnie od preferencji Twojego dziecka.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Udostępnij