Meble do biura - aranżacje, pomysły i inspiracje

5 powodów, dla których projekt Twojego biura wymaga dokładnego przemyślenia

Justyna Węgrzyn
wrz 27 2022


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Kiedy projektujesz swoje biuro, musisz wziąć pod uwagę wiele różnych rzeczy. Chociaż nigdy nie będzie w stanie uzyskać bardzo pojedynczej decyzji prawo i to nigdy nie będzie idealne biuro (bo idealne nie istnieje), można zrobić wszystko, aby uzyskać duże wybory na pieniądze.

Przez cały rok, twoi pracownicy będą potrzebować różnych rzeczy z biura. Jak pogoda staje się gorętsza, będą potrzebować biura, aby zmienić i dostosować się do bycia chłodniejszym i bardziej komfortowym. Gdy nadejdzie zimna pogoda, będą potrzebowali ciepłego i przytulnego miejsca do pracy. Nie chcą spędzać dni na zbyt gorących lub zbyt zimnych krzesłach biurowych. To nie jest przepis na wysokie morale.

Projektując swoje biuro tak, aby było produktywne i wygodne, oto pięć rzeczy, które musisz mieć na uwadze.

  • Twoje biuro musi odpowiadać wszystkim w miarę możliwości - Projektując swoją przestrzeń pamiętaj, że musisz spróbować zaspokoić potrzeby większości. Nie można zadowolić wszystkich przy ich biurkach, ale można zrobić coś dla każdego, aby stworzyć najlepsze środowisko.
  • Twoje biuro musi być wygodne - Ludzie spędzają dużą ilość czasu przy biurkach, więc musisz umieścić komfort wysoko na liście. Spędzić trochę czasu badania ergonomiczne meble biurowe i inne kawałki, takie jak kabiny i meble breakout.
  • Twoje biuro musi spełniać standardy bezpieczeństwa i higieny pracy - Pamiętaj, że jako pracodawca jesteś zobowiązany do przestrzegania ustawy o bezpieczeństwie i higienie pracy. Oznacza to, że Twoje biuro musi być wolne od wszelkich zagrożeń i zaprojektowane w sposób, który ma na uwadze tę ustawę.
  • Twoje biuro musi być przyjazne dla środowiska - Wszyscy musimy zrobić co w naszej mocy, aby pomóc naszej planecie i podczas projektowania biura, należy dokładnie rozważyć, jak można to zrobić bez powodowania dalszych szkód dla środowiska. Pamiętaj, aby dodać w funkcjach, takich jak recykling i fontanny wody, aby zmniejszyć ilość odpadów zbyt.
  • Twoje biuro musi być elastyczne na pory roku - Różne pory roku wymagają różnych rzeczy od biura i trzeba się upewnić, że przestrzeń może dostosować się do różnych typów pogody i potrzeb pracowników.

Poświęć dużo czasu na pokrycie wszystkich podstaw, zanim podejmiesz jakiekolwiek zdecydowane decyzje projektowe. Pamiętaj również, aby skonsultować się z pracownikami i poznać ich pomysły.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Udostępnij