Meble do biura - aranżacje, pomysły i inspiracje

5 pozytywnych afirmacji na dobry dzień

Justyna Węgrzyn
lip 7 2022


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Prawdopodobnie słyszałeś o pozytywnych afirmacji przed, ale może być na ogrodzeniu o tym, czy praca lub nie.

Prawda jest taka, że jeśli wierzysz, że nie będą działać, to nie będą. Ale, jeśli wierzysz, że słowa, które mówisz sobie są prawdą, twój mózg weźmie je na jako, że i zaczniesz widzieć wyniki.

Bycie ogólnie bardziej pozytywną osobą jest ważne w życiu, ale pozostanie pozytywnym w pracy jest istotne, jeśli chcesz nie tylko cieszyć się dni siedząc przy biurku, ale naprawdę zaimponować wszystkim wokół ciebie też.

Jeśli nie jesteś świadomy, pozytywna afirmacja jest pozytywnym stwierdzeniem, które mówisz sobie, gdy chcesz zmienić swój sposób myślenia. Powtarzasz go tak, że twój mózg jest podstępnie uwierzyć w to jako prawdę. Oczywiście, prawdopodobnie to już jest prawda, ale nie dostrzegasz jej z jakiegokolwiek powodu.

Aby użyć pozytywnej afirmacji, musisz wybrać coś, co naprawdę chcesz skupić na i co pasuje do twojej sytuacji. Następnie musisz powtórzyć ją trzy razy rano, kiedy się obudzisz, wizualizując, że sytuacja się spełni. Potem trzeba powtarzać to kilka razy w ciągu dnia i jeszcze raz przed snem. Jeśli w którymś momencie zauważysz, że masz kryzys zaufania, powtarzaj swoją afirmację. Stanie się ona Twoim nowym najlepszym przyjacielem.

Możesz też zapisać ją w widocznym miejscu i od czasu do czasu na nią patrzeć, np. w lustrze w łazience.

Afirmacja, którą wybierzesz, zależy od tego, na czym chcesz się skupić. Na przykład, jeśli chcesz mieć produktywny tydzień, lub chcesz poczuć się pewnie na spotkaniu, któremu przewodniczysz, itp.

Oto pięć opcji, na różne sytuacje. Możesz z nich skorzystać, albo użyć ich jako szablonu do stworzenia własnych.

  1. Jeśli chcesz mieć produktywny tydzień i uniknąć prokrastynacji - "Skupię się i zrealizuję swoją listę rzeczy do zrobienia"
  2. Jeśli chcesz poczuć się pewnie, by przedstawić swoje pomysły na spotkaniu lub podczas burzy mózgów - "Moje pomysły są ważne i warte uwagi. Przedstawię je z pewnością siebie"
  3. Jeśli chcesz czuć się spokojnie w otoczeniu kolegi, którego nie za bardzo lubisz - "Nie pozwolę, aby .... wpłynął na moje poczucie spokoju".
  4. Jeśli chcesz trafić w termin, który Cię męczy - "Mogę dotrzymać tego terminu. Skoncentruję się i trafię w swój cel"
  5. Jeśli chcesz poprosić swojego menedżera o podwyżkę lub o większą odpowiedzialność - "Jestem cennym aktywem i jestem wart tego, o co zamierzam prosić".

Czy któraś z tych pozytywnych afirmacji pasuje do Twojej obecnej sytuacji?


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Udostępnij