Pokój dziecka - aranżacje, pomysły, inspiracje

Piękne Organiczne Meble Dziecięce

Paulina Wójcik
wrz 24 2020


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Przy planowaniu żłobka dziecka należy koniecznie zakupić ekologiczne meble drewniane na elementy, z którymi dziecko będzie miało największy kontakt, w tym takie przedmioty jak szopki, komody i zmieniacze. Poza wyposażeniem żłobka w meble z drewna organicznego i wolnego od chemikaliów, rozważ możliwość połączenia ich z innymi nietoksycznymi produktami, takimi jak materace, które nie zawierają tradycyjnej pianki i poduszek oraz prześcieradła i przewijaki wykonane z naturalnej, organicznej bawełny, wolnej od pestycydów i herbicydów.

Oferujemy modele mebli dziecięcych w wielu różnych trwałych gatunkach twardego drewna, takich jak dąb, klon brązowy, wiśnia, ćwierćdrąb biały i hikora, a także w różnych jasnych i ciemnych nietoksycznych kolorach bejcy. Ponieważ wykonujemy każdy mebel na zamówienie, możesz mieć swoje meble wykonane w dokładnie takim kolorze bejcy, jaki chcesz. Niezależnie od tego, czy chcesz naturalne wykończenia, które będą dojrzewać z wiekiem, wybrać mieszać i dopasowywać bejcę i wykończenia drewna lub iść z całkowicie pasującym zestawem przedszkolnym, możesz być pewien, że będzie to bezpieczne i piękne.

Wspólne meble przedszkolne obejmują:

Łóżeczka dziecięce

Łóżeczko dziecięce jest miejscem, gdzie dziecko spędzi większość czasu w ciągu pierwszych kilku lat życia. Wybór organicznego i wolnego od chemii łóżeczka zapewni, że nie dojdzie do odgazowywania się toksycznych oparów i że żadne szkodliwe składniki, które dziecko może wdychać lub jeść w przypadku gryzienia lub gryzienia, nie będą mu potrzebne. Ponadto, nasze meble dziecięce są wyposażone w elementy bezpieczeństwa, takie jak ukryte zapięcia i solidne łóżeczko oraz listwy adaptacyjne, które zapewniają bezpieczeństwo dziecka podczas przechodzenia z łóżeczka dziecięcego do łóżka dziennego lub pełnego.

Łóżeczka konwersyjne są idealne dla Twojego dziecka, ponieważ posiadają trzystopniowy system regulacji, który pozwala na przekształcenie ich w trzy różne meble.

  • Łóżeczko dziecięce - dla noworodków i niemowląt
  • Łóżko dziecięce - Dla niemowląt i małych dzieci
  • Pełne łóżko - Dla dzieci w wieku podstawowym do lat nastoletnich

Dzięki tym wszechstronnym i pięknym meblom otrzymujesz zasadniczo trzy sztuki w cenie jednego. Zawieramy instrukcje dla nawracać twój łóżeczko w berbeć łóżko dzienne lub pełnowymiarowego łóżko w kilka prostych krokach.

Łóżka

Gdy twój dziecko wyrasta jego lub jej łóżeczko, ale no jest wciąż gotowy dla pełnowymiarowego łóżka, wybierać bezpieczny berbeć łóżko jest następnym krokiem. Amishoutletstore.com oferuje kilka stylów berbecia łóżka które są solidne, bezpieczne i sprawnie rosnąć z twój dzieckiem. Łóżka posiadają konstrukcję z litego drewna i są dostępne w różnych typach drewna, wraz z wieloma różnymi nietoksycznymi kolorami bejcy. W rozmiarze niewiele ponad dwie stopy i wyposażone w przednią szynę zabezpieczającą, łóżka te są idealne, aby pomóc Twojemu maluchowi poczuć się bezpiecznie podczas przechodzenia z łóżeczka dziecięcego.

Sukienki/zmianniki

Posiadanie komody lub zmieniacza w przedszkolu dziecka jest niezbędne do przechowywania takich rzeczy jak ubrania, koce i prześcieradła. W przewijakach znajduje się kilka szuflad i miejsce na przewijak. Wytrzymała komoda może pełnić podwójną funkcję przewijaka, z dodatkowym wyjmowanym blatem do przewijania i przewijakiem, idealnym do przechowywania pieluch, kremów i chusteczek dla dziecka, a następnie odzieży i zabawek w miarę dorastania. Każdy komoda lub przewijak jest dostarczany w różnych rodzajach drewna i bejc. Dodatkowo, każda komoda lub przewijak posiada delikatne, jaskrawo-okrągłe szuflady i miękkie prowadnice do szuflad, które zapobiegają uciskaniu małych palców. Komisja ds. bezpieczeństwa produktów konsumenckich posiada zalecenia dotyczące zakotwiczenia górnych części ciężkich mebli, aby zapobiec wypadkom przy przewróceniu się.

Regały na książki

Regały na książki mogą być doskonałym dodatkiem do przedszkola Twojego dziecka i doskonale nadają się do przechowywania kolekcji storybooków, które mogą wzbudzić w nim zamiłowanie do czytania przez całe życie lub do przechowywania kolekcji lub knickknacków. Nasze regały wykonane są z kilku różnych rodzajów drewna i nietoksycznych kolorów bejc, które współgrają z innymi meblami dla dzieci.

Stoliki nocne

Później, gdy twój dziecko przechodzi w berbeć lub pełnowymiarowego łóżka, ty możesz dodawać jeden lub dwa nocne stelaże ich sypialnia dla trochę ekstra magazynu i miejsca dla małej lampy lub nocnego szklanki wody. Mamy duży wybór stylów stelaży nocnych, które są dostępne w kilku różnych kolorach drewna i nietoksycznych bejc i wykonane tak, aby skoordynować je z naszymi szopkami konwersyjnymi, komodami i zmieniaczami. Nasze szafki nocne wyposażone są w delikatne szuflady o jaskrawym przekroju i prowadnice do szuflad z miękkim zamknięciem.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Udostępnij