Meble do biura - aranżacje, pomysły i inspiracje

Srebrna podszewka: Tworzenie pokoju wśród chaosu

Justyna Węgrzyn
lut 15 2022


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Srebrna podszewka i stawanie się bardziej ludzkim

W tym czasie niepewności wśród nas, pozostawiając nas z wieloma niewiadomymi, pomaga zrobić krok do tyłu. Choć oczywiście nie twierdzę, że nie ma powodów do obaw i zmartwień, twierdzę, że wykorzystanie czasu, który jest nam dany na zwolnienie tempa, zresetowanie się i ponowną ocenę, jest czymś w rodzaju srebrnej podszewki.

Życie z pandemią lub bez niej może być co najmniej chaotyczne. Nawet pośród tego wszystkiego, co obecnie dzieje się w naszym świecie, jestem tak szczęśliwa widząc całe dobro, które dzieje się wokół nas.

Ludzie sprawdzają sąsiadów, aby upewnić się, że wszystko z nimi w porządku.

Ludzie oferują zakupy dla osób zagrożonych, takich jak osoby starsze.

Sklepy oferują specjalne godziny zakupów dla osób z grup ryzyka.

Szkoły mogą być zamknięte, ale rodziny zaczynają uczyć swoje dzieci samodzielnie w domu. Ok, niektóre dni mogą być lepsze niż inne w tej kwestii. Większość z nas jest w tym nowa. Potrzebujemy tylko chwili, aby się dostosować.

Inni oferują babysit więc ludzie, którzy są jeszcze w stanie iść do pracy mają opiekę nad dziećmi, i nie tracą paycheck.

Ludzie kupują karty podarunkowe na usługi, z których normalnie korzystaliby, aby utrzymać firmy i przedsiębiorców na powierzchni. Po prostu użyją ich później, ale pomagają utrzymać przepływ gotówki w tych małych firmach.

Bardzo mi się to podoba. Kocham to wszystko. W moich oczach ludzkość znów staje się bardziej ludzka. Bardziej empatyczna. Kochający bliźniego.

Będziemy spędzać więcej czasu niż zwykle z naszymi rodzinami. Spędzać czas wysokiej jakości (mam na myśli, że nie ma nawet sportu w telewizji, który mógłby nas rozpraszać). Może lepiej poznamy siebie nawzajem. Założę się, że rodziny stają się silniejsze dzięki temu dodatkowemu wspólnemu czasowi.

Wykorzystanie czasu

Jest to również czas, który możemy wykorzystać na zrobienie tych rzeczy, na które wcześniej nie mieliśmy czasu. Może masz jakieś domowe przepisy siedzące na ladzie przez ostatni rok, do których jeszcze nie dotarłeś. A może nigdy nie zabrałeś się za spisywanie swoich celów na 2020 rok, a teraz możesz. Ten stos książek na nocnym stoliku, który miałeś zamiar podnieść i przeczytać, może mieć swój czas, aby zabłysnąć teraz.

Jako właściciele firm zawsze mamy mnóstwo rzeczy w pracy na arenie naszego życia, aby dostać się do niego, jak również. Nowe programy, nad którymi chcieliśmy popracować, nowe pomysły marketingowe, które chcieliśmy zrealizować, czy też przeprojektowanie biura, które obiecujemy naszym pracownikom od... jakiegoś czasu.

Cokolwiek to jest, wykorzystaj ten czas, aby to zrobić. Wróć do swoich podstaw. Rzeczy, które sprawiają, że jesteś szczęśliwy. Załatw sprawy, które ciążyły ci z tyłu głowy, bo nie miałeś na to czasu. Teraz mamy ten czas. Zróbmy coś z nim. Dodatkowo, produktywność pomaga nam utrzymać pozytywny sposób myślenia; co, jak sądzę, każdy może się zgodzić, jest nam teraz bardzo potrzebne!

Tworzenie spokoju w swoim miejscu pracy

Jeśli przeprojektowanie lub po prostu upiększenie Twojego biura jest na tej liście, którą sporządzasz, możemy Ci pomóc. Ponieważ większość biur jest teraz zamknięta, jest to idealny czas, aby wejść tam i dokonać tych zmian, które miałeś na myśli. Czy nie byłoby miło mieć powitalną nową recepcję, kiedy będziesz w stanie otworzyć się z powrotem? Jest to doskonały symbol świeżych początków i nowych początków, gdy wszyscy wracają do pracy w biurze.

Jednym z moich ulubionych biurek recepcyjnych w tej chwili jest Global Zira Dwukolorowa Recepcja. Global ZIra, jak sugeruje link, jest dwukolorowy i dons szklane akcenty i niestandardowe przechowywania. Biurko jest współczesne, stylowe i bardzo funkcjonalne, z niestandardowych układów i opcji przechowywania available.This wspaniała recepcja sprawi, że przednie biuro wygląda czysto i świeżo, i pomóc skalować cały wygląd i poczucie biura. Nie wspominając już o zwiększonej wydajności z najwyższej klasy organizacji jest dostępna.

Wizualizacja swojej przyszłości

W tym czasie nasz sposób myślenia i jak się czujemy jest kluczowy nie tylko dla naszego dobrego samopoczucia, ale nasz sukces.

"To, co myślisz, stajesz się. To, co czujesz, przyciągasz. To, co sobie wyobrażasz, tworzysz."

-Buddha

Uwielbiam ten cytat. Jak bardzo jest on prawdziwy? Ile razy już tego doświadczyłeś? Pomyśl o tym. Jesteś właścicielem firmy, prawda? Jak ten biznes się rozpoczął? Myślę, że mogę bezpiecznie założyć, że zaczął się jako pomysł, o którym pomyślałeś. Rozwinąłeś ten pomysł i zacząłeś pisać, jak ten biznes mógłby się urzeczywistnić. Czułeś jak by to było. Wyobrażałeś sobie, jak to wszystko się rozwinie, a jeśli jesteś taki jak ja, to gdy tylko pomysł przepłynął przez Twój mózg, zaczął pochłaniać wszystkie Twoje myśli i działania.

Brzmi znajomo? Albo przynajmniej całkiem blisko? Myślałem tak.

Zacznij tworzyć myśli, uczucia i środowisko, które chcesz dla swojego biznesu już teraz. Podczas gdy niepewność roi się wokół ciebie, skup się na światełku na końcu tunelu. Jak będzie wyglądał Twój biznes pod koniec tego wszystkiego. Czy dobrze prosperujesz? Czy klienci, klienci, pacjenci wlewają się przez twoje drzwi? Jak wygląda Twoja przestrzeń?

Wizualizacja Twojej przestrzeni biurowej

Twoja przestrzeń biurowa jest fantastycznym miejscem do rozpoczęcia tego procesu wizualizacji. Zobacz, jak wygląda Twoja przestrzeń, gdy wszystko wraca do normalności. Jak wygląda Twoja recepcja i meble na biurku? Może jest to coś jak Global Zira, a może masz bardziej tradycyjny wygląd drewna. Jak wyglądają krzesła w recepcji? Jak wygląda Twoja strefa konferencyjna? Jak wygląda Twoje biuro?

Mam nadzieję, że w tym czasie niepewności jesteś w stanie zrobić krok do tyłu. Spojrzeć na szerszy obraz. Spędź czas z rodziną. Pomyśl, poczuj, i wyobraź sobie przyszłość swojej firmy.

Better Office Furniture w St. Charles jest tutaj, aby wspierać małe firmy w tym czasie. Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego dopasowania dla swoich mebli biurowych lub porady na przeprojektowanie, daj nam dzwonić na 314-266-9083. Można również skontaktować się z nami poprzez email, lub Facebook.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Udostępnij