Meble do biura - aranżacje, pomysły i inspiracje

Biurko komputerowe: Przewodnik po stylach

Justyna Węgrzyn
mar 12 2021


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Czy czujesz się przytłoczony ogromną liczbą opcji stylistycznych dostępnych w biurkach komputerowych? Jeśli nie masz już konkretny styl w umyśle przed rozpoczęciem zakupów, a następnie może mieć trudny czas zawężenia wyboru. Aby pomóc Ci zacząć, oto kompleksowa lista naszych najpopularniejszych stylów biurek komputerowych.

Tradycyjne. Tradycyjne biurka komputerowe styl polegać w dużej mierze na kolor i ozdobne elementy projektu. Większość tradycyjnych biurek są wykonane z laminatu lub forniru w ciemnych odcieniach drewna, takich jak wiśnia lub mahoń, choć jaśniejsze odcienie dębu są powszechne, jak również. Metalowe elementy są zazwyczaj ograniczone do okuć biurka, takich jak szuflady, i dramatyczne funkcje, takie jak rama obrazu fronty szuflad i formowanie korony są powszechne.

Współczesne. Współczesne biurka komputerowe łączą w sobie elementy zarówno tradycyjnego, jak i nowoczesnego stylu. Tradycyjne cechy, takie jak bogate, ciemne kolory i nieporęczne sylwetki w połączeniu z nowoczesnymi szczegółami, takimi jak metalowe ramy i czysty, prosty projekt daje off wygląd, który uzupełnia większość biur dzisiaj.

Nowoczesne. Nowoczesne meble są eleganckie i proste. Często sportowe krzykliwe cechy, takie jak szklane blaty, chromowane ramy i jasne, jasne kolory, nowoczesne meble są znacznie bardziej czyste i opływowe niż ich odpowiedniki w tradycyjnym stylu. Podczas gdy tradycyjne i współczesne biurka zazwyczaj zawierają przechowywanie w sposób hutches i postumenty do segregowania, nowoczesne biurka są często tak proste, że nie mają żadnego przechowywania w ogóle.

Mid-Century Modern. Mid-century nowoczesne biurka komputerowe są vintage inspirowane projekty, które są zwykle wykonane z jakiegoś rodzaju drewna. Te retro biurka są zwykle związane z meblami z lat 50-tych i 60-tych. Mid-century nowoczesne biurka, jak nowoczesne biurka, również położyć nacisk na opływowy, czysty design, ale z większym naciskiem na naturalne elementy, takie jak drewno i kamień.

Rustykalne. Jeśli wolisz bardziej inspirowane krajem wzornictwo, to rustykalna stylistyka jest dla Ciebie. Rustykalne biurka komputerowe mają taki sam nacisk na naturalne elementy jak mid-century nowoczesne biurka, ale z mniejszą troską o ten czysty, elegancki wygląd. Rustykalne biurka są wykonane tak, aby wyglądały tak, jakby były ręcznie wyrzeźbione prosto z drzewa w lesie.

Industrialne. Przemysłowe biurka są podobne do rustykalnych biurek w tym, że często posiadają drewniane powierzchnie robocze, które wydają się być ręcznie robione. Różnica z przemysłowych biurek komputerowych jest ich wykorzystanie metalu. Ramy z galwanizowanej stali jest powszechnie spotykane na tego typu biurka, a przemysłowe biurka są czasami wykonane całkowicie z metalu, bez drewna w ogóle.

Coastal. Nadmorskie biurka komputerowe są dla ludzi, którzy kochają, że rustykalne, zużyte w wygląd, ale chcesz coś trochę bardziej nowoczesne. Nadmorskie biurka są typem mebli, które spodziewałbyś się zobaczyć w domu na plaży, i zazwyczaj są one wyposażone w białe lub jasne kolorowe wykończenie drewna. Te biurka są miękkie, kobiece biurka są powszechne do użytku w biurach domowych.

Glam. Glam biurka komputerowe są dla tych, którzy chcą się wyróżniać i złożyć oświadczenie. Jak sama nazwa wskazuje, te biurka są efektowne, wymagające uwagi od każdego, kto wchodzi do pokoju. Glam biurka komputerowe są zazwyczaj nowoczesne biurka komputerowe, które kopać go w górę notch, chwaląc luksusowe funkcje, takie jak lustrzane lub marmurkowe powierzchnie.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Udostępnij