Meble do biura - aranżacje, pomysły i inspiracje

Jak wybrać odpowiednie biurko pod komputer

Paulina Wójcik
mar 10 2021


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Inwestowanie czasu na znalezienie odpowiedniego biurka komputerowego dla Twojego stylu pracy jest ważne. Szanse są, ty lub twoja firma będzie spędzać dobry kawałek zmiany na zakup biurka komputerowego i będziesz chciał dostać to prawo po raz pierwszy. Poniżej będziemy uruchomić przez kilka rzeczy do rozważenia przy wyborze biurka komputerowego, jak budżet, styl pracy i preferencji osobistych, które są trzy ważne czynniki, gdy szukasz kupić najlepsze biurko komputerowe dla Ciebie.

1.) Jaki jest Twój budżet?

To może brzmieć trywialnie ale byłbyś zaskoczony, jak wiele osób krąży wokół bez określonego budżetu i nie wiedzą czego potrzebują. To nie jest zła rzecz, to po prostu nie jest efektywne wykorzystanie swojego czasu. Zanim zaczniesz robić zakupy, zacznij myśleć o tym, czego szukasz i określ minimalną i maksymalną kwotę, którą chcesz wydać (lub możesz wydać). To pomoże Ci w poszukiwaniu biurka, ponieważ będziesz już mieć pojęcie, czego szukasz i można uniknąć złapania w króliczej norze niezliczonych opcji biurka komputerowego podczas prowadzenia wyszukiwania.

- Sporządź listę swoich "must-haves" w biurku
- Zidentyfikować najmniej i najwięcej wydać na biurku

2.) Określ swój styl pracy i przestrzeń

Pierwszym miejscem do rozpoczęcia, oprócz ustalenia lub uzyskania budżetu, jest określenie, jak pracujesz i ilość miejsca masz do pracy z.

Jeśli masz dodatkową przestrzeń i mają budżet na wyższym końcu, a następnie w kształcie litery l, biurko wykonawczy, lub u-desk są wszystkie realne opcje. Poniżej, mamy podzielone każdego biurka na nieco więcej szczegółów dla Ciebie:

Biurka w kształcie litery L

L-kształtne biurka są świetne dla tych, którzy chcą trochę więcej miejsca na biurku do pracy. Miłą rzeczą o l-deski, jest to, że mogą one łatwo schować się w rogu, być umieszczone w środku pokoju, lub wzdłuż ściany. A jeśli potrzebujesz dodatkowego miejsca do przechowywania, możesz łatwo dodać hutch.

Biurka wykonawcze

Biurka wykonawcze mogą występować w różnych kształtach i rozmiarach, jednak tradycyjne biurko wykonawcze to biurko na podwójnym cokole z wyszukanymi elementami, takimi jak pilastry i misternie rzeźbione detale.

Biurka w kształcie litery U

Biurka w kształcie litery U to doskonałe biurka dla architektów i projektantów, którzy potrzebują dodatkowej przestrzeni na biurku, aby pomieścić większe kartki papieru i dokumenty, takie jak plany.

Jeśli pracujesz z mniejszym lub bardziej ograniczonej przestrzeni, narożne biurko komputerowe lub biurko komputerowe z hutch, aby zaoszczędzić trochę miejsca na podłodze może być po prostu to, czego potrzebujesz.

W zależności od stylu pracy i dostępnej przestrzeni, należy rozważyć następujące kwestie:

- Jakie są wymiary Twojego biura lub miejsca pracy?
- Jak dużej powierzchni biurka potrzebujesz?
- Czy preferujesz okresowe wstawanie w ciągu dnia?
- Zastanów się nad dopasowaniem funkcjonalności. Czy jedna konfiguracja sprawdzi się lepiej niż inna?

3.) Jakość, trwałość i montaż

Czy kiedykolwiek słyszałeś o zwrocie "dostajesz to, za co płacisz"? Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli chodzi o meble biurowe i wybór biurka.

- Niższy budżet? Rozważ laminat i opcje częściowo zmontowane lub gotowe do montażu (RTA).
- Masz trochę miejsca w budżecie do zagospodarowania? Biurka wykonawcze, lite drewno i w pełni zmontowane opcje są bardziej dostępne dla tych na wyższym końcu.

Wspaniałą rzeczą w biurkach komputerowych, które oferujemy jest to, że masz wiele opcji do pracy z tak, że można uzyskać biurko chcesz w swoim budżecie. Jeśli chcesz biurko, które jest trochę ładniejsze, ale trochę więcej niż miałeś nadzieję wydać, rozważyć gotowy do montażu lub częściowo zmontowane biurko. Jeśli jesteś gotów włożyć trochę pracy, aby go zmontować, a następnie częściowo zmontowane lub gotowe do montażu biurka daje ładniejsze biurko za cenę i swoje umiejętności manualne pozwoli Ci zaoszczędzić trochę pieniędzy na zatrudnianie instalatora mebli lub handyman, aby go zmontować.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Udostępnij