Meble do biura - aranżacje, pomysły i inspiracje

Najlepsze sposoby na przygotowanie biura na wiosnę/lato

Michał Kubicki
kwi 30 2022


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Nadeszła wiosna i szybko zbliża się lato! Słońce świeci (przez cały czas), a temperatury rosną. Jak zatem przygotować biuro na nadchodzące cieplejsze miesiące, aby pracownicy czuli się bardziej komfortowo w czasie pracy?

Myśl o jasnych, przyjemnych, kolorowych, podnoszących na duchu barwach! Musimy wprowadzić do biura tę pozytywną energię na letnie dni, aby naprawdę zwiększyć wydajność i poprawić ogólny nastrój. Możesz to zrobić, zmieniając biurowe dzieła sztuki, jeśli takie posiadasz, lub dodając kilka roślin i kwiatów wokół biura.

Zasadniczo jednak poniższe pomysły świetnie nadają się na powitanie tych długich, letnich dni.

Przeorganizuj meble

Jeśli od dłuższego czasu masz ten sam układ biura, dlaczego nie zmienić jego wystroju na czas cieplejszych miesięcy? Możesz przesunąć stoły biurowe bliżej okien, przeorganizować biurka w call center, aby wpuścić do środka więcej naturalnego światła. Po prostu zrób wiosenne porządki i powitaj słońce w nowym układzie.

Zrób miejsce na widoki

Najlepszym sposobem na cieszenie się promieniami słońca jest możliwość ich oglądania! Zachęcaj swoich pracowników do wyjścia na świeże powietrze podczas przerw na lunch, ale w czasie, gdy są w biurze, upewnij się, że okna są otwarte i usuń wszelkie przeszkody, które zasłaniają te piękne letnie widoki!

Zainstaluj klimatyzację

Jeśli jeszcze jej nie masz, klimatyzacja to fantastyczny pomysł na zapewnienie wszystkim chłodu i komfortu podczas letnich miesięcy. Jeśli Twój budżet nie pozwala na zakup klimatyzacji, co powiesz na wysokiej jakości wentylatory? Oprócz tego rozważnie dobieraj kolory mebli biurowych, ponieważ wszyscy wiemy, że ciemniejsze kolory pochłaniają ciepło i sprawiają, że jest Ci gorąco - sprawdź naszą ofertę białych mebli biurowych, aby uzyskać świeży letni wygląd.

Pozwól na letnią odzież

Jeśli w Twoim biurze obowiązuje ścisły dress code, spróbuj go nieco złagodzić przed nadejściem lata, aby pozwolić pracownikom na swobodę w godzinach pracy. Oczywiście muszą istnieć ograniczenia dotyczące tego, jak bardzo letni może być strój, ale ogólnie rzecz biorąc, dobrym pomysłem jest dopuszczenie spódnic i lnianych spodni zamiast garniturów.

Zapewnij dostęp do wielu napojów i przekąsek

Wyznacz miejsca przerw, w których pracownicy mogą się zrelaksować po oderwaniu się od biurka. Może to być kilka foteli biurowych w pobliżu chłodziarki do wody lub zamrażarka z lodem na te szczególnie gorące dni!

To wszystko są fantastyczne sposoby na przygotowanie biura na wiosnę i lato.

Życzymy wszystkim wspaniałego lata i cieszmy się słońcem!


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Udostępnij