Meble do biura - aranżacje, pomysły i inspiracje

Porady dotyczące projektowania poczekalni i recepcji w biurze

Paulina Wójcik
mar 18 2021


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Podczas gdy projekt i układ przestrzeni roboczej w Twoim biurze jest ważny dla codziennych sukcesów, nie możesz zaniedbać jednej konkretnej części projektu biura: recepcji. Poczekalnia robi pierwsze wrażenie na odwiedzających i klientach, więc uczynienie jej przyjazną i profesjonalnie wyglądającą jest świetnym początkowym sposobem na przywitanie gości.

Oczywiście oświadczenie, które złożysz za pomocą mebli biurowych i projektu będzie wyjątkowe dla Twojej firmy. Jednak istnieją pewne ogólne wskazówki i pomysły, które sprawiają, że każda poczekalnia przestrzeni biurowej wygodne i przyjemne dla gości. Dodając te elementy do swojej recepcji, możesz być o wiele bliżej do wygrania przez biznes z pokoju. Ważne zasady projektowania biur mogą przenosić się do projektu poczekalni zbyt.

Biurko recepcyjne

Zazwyczaj pierwszy lub najbardziej zauważalny kawałek mebli biurowych, aby być postrzegane, prawo recepcji sprawia, że oświadczenie Twoja firma będzie dać. Upewnij się, że wybierzesz coś, co pasuje proporcjonalnie do przestrzeni lobby, ale wystarczająco duże, aby recepcjonista mógł pracować wygodnie również. Ładna recepcja może dobrze pasować do wielu układów i wzorów biurowych, dzięki czemu można go używać przez wiele lat, aby przyjść.

Ergonomiczne siedzisko

Będziesz chciał uzyskać wygodne ergonomiczne siedzenia zarówno dla recepcjonisty i gości. Twoi pracownicy będą pracować lepiej, jeśli nie będą rozpraszani przez bóle pleców lub szyi. Goście mogą czuć się bardziej swobodnie z ładnym siedziskiem, ale krzesła w poczekalni nie muszą być nieporęcznymi sofami. Proste krzesła dla gości oszczędzają miejsce i mogą zaoferować bardziej nowoczesny, otwarty wygląd, który nie jest zagracony przez zbyt duże meble.

Dobre oświetlenie

Ogólnie rzecz biorąc, nie można się pomylić z dobrze oświetlonym pokojem. Upewnij się, że masz dużo światła w swojej recepcji. Naturalne światło jest najlepsze, więc w zależności od układu biura możesz mieć już świetny dostęp do naturalnego oświetlenia. Możesz dodać więcej światła do pokoju dzięki eleganckim lampom podłogowym lub oprawom ściennym.

Stylowe meble biurowe i wystrój

Osobiste akcenty mogą przynieść cały obszar recepcji razem. Możesz zdecydować się na funkcjonalny, ale stylowy wieszak na płaszcze przy drzwiach, kilka roślin doniczkowych lub dywanik.  Pamiętaj, aby nie przesadzić do dekoracji chociaż, ograniczona liczba wydruków sztuki i inne akcenty wystarczy dodać styl, ale nie stać się tandetny.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Udostępnij