Meble do biura - aranżacje, pomysły i inspiracje

Przeprojektowanie biura

Paulina Wójcik
lut 26 2022


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Przeprojektowanie biura

Rozwijająca się firma, zwiększający się personel, odświeżenie przestrzeni - niezależnie od powodu przeprojektowania biura, myśl o rozpoczęciu takiego zadania może być przytłaczająca. Możesz się zastanawiać, "Jaki jest pierwszy krok? I jak go wykonać do ostatniego? Kto ma na to czas?" Radzenie sobie z przeprojektowaniem biura jest tak skomplikowane lub proste, jak to zrobisz. Oto pięć kroków, które mogą pomóc uprościć proces.

Zaprojektuj układ

Pomyśl o swoich potrzebach biurowych. Na czym się koncentrujesz? Czy jest to sprzedaż, inżynieria, projektowanie, kreatywność? Jaki jest ogólny styl pracy w Twoim biurze? Przestrzeń biurowa powinna być przeprojektowana, aby komplementować swój styl pracy, a jeśli masz więcej niż jednego pracownika, prawdopodobnie masz mieszankę stylów. Catering biuro przeprojektowanie układu do swoich pracowników poprzez oferowanie różnych miejsc pracy zwiększy produktywność. Czy potrzebujesz rzędów boksów? Czy jeden duży stół konferencyjny będzie odpowiedni do pracy zespołowej? Jeśli Twoi pracownicy potrzebują godzin indywidualnego, skoncentrowanego czasu, wtedy będziesz potrzebował więcej przestrzeni roboczej przeznaczonej do prywatnych lub półprywatnych zadań. Jeśli większość czasu w biurze spędza się na współpracy, wtedy włącz do układu więcej otwartej przestrzeni roboczej lub elastycznych przestrzeni na spotkania. Szanse są takie, że przeprojektowanie układu biura przyniesie znaczące korzyści Twoim pracownikom, produkcji i całemu biznesowi.

Zachęcaj do bardziej kreatywnego myślenia i współpracy, robiąc na to miejsce. Gdzie można umieścić miejsce na zaimprowizowane spotkanie lub miejsce do rozmowy o świetnym pomyśle poza chłodnicą wodną? Dodaj kilka okazjonalnych krzeseł i mały stolik w kąciku. Takie przestrzenie w nowoczesnym biurze są ważne dla komfortu i produktywności pracowników. Rozważ również mniej obszerną alternatywę dla zamkniętych boksów, taką jak otwarte boksy z przeszklonymi ściankami działowymi które umożliwiają współpracę, zapewniają trochę prywatności i nadają otwartej konstrukcji charakter.

Teraz zapisz swoje pomysły. Stwórz prosty szkic lub nawet opis zmian, które chcesz wprowadzić. Skorzystaj z naszej oferty Bezpłatne planowanie przestrzeni usługa!

Rozważ budżet

Po zbadaniu przestrzeni biurowej i potrzeb związanych z jej układem zastanów się nad budżetem. Meble biurowe to jedna z najlepszych inwestycji, jakie możesz poczynić w przeprojektowaniu biura. To jest, gdzie większość budżetu będzie prawdopodobnie wyznaczony. Jeśli budżet jest napięty, istnieją sposoby, aby odtworzyć opłacalną przestrzeń. Jedna wskazówka jest, aby zdecydować się na otwartym planie układu. Mniej indywidualnych pokoi pozwoli na więcej naturalnego światła do podróży w całym biurze. Ten projekt oferuje możliwość wspólnych stanowisk pracy, a kiedy jesteś gotowy, aby zwiększyć wielkość personelu, może łatwo pomieścić wzrost.

Maksymalizacja budżetu poprzez wybór czystego, prostego projektu. Minimalizm był pozytywnym trendem w wielu dziedzinach projektowania w ostatnich latach. W jaki sposób włączenie minimalistycznego stylu może przynieść korzyści Twojemu biurowemu przeprojektowaniu i Twojemu budżetowi? Udowodniono, że czysta, przejrzysta przestrzeń zwiększa produktywność i dobre samopoczucie, a jeśli mniej znaczy więcej, to nie martw się o wydawanie pieniędzy na drogie dzieła sztuki biurowej. Zamiast tego, promuj dobre samopoczucie pracowników i produktywność podczas dekorowania minimalistycznie. Przynieść naturę wewnątrz z roślin, dodać kolor z farbą ścienną lub może stworzyć DIY płótno sztuki lub napisy winylu, który komunikuje swoją wizję firmy, misji lub celów.

Piękno i funkcjonalność z pewnością da się osiągnąć przy każdym budżecie.

Zaangażuj pracowników

Zapytaj swoich pracowników o ich oczekiwania i potrzeby związane z przestrzenią biurową. Dzisiaj, trendem jest upewnienie się, że przestrzeń jest zaprojektowana tak, aby zaspokoić potrzeby pracowników. Produktywność nie jest już definiowana przez siedzenie przy biurku, w samotności, z głową w dół. Kreatywne pomysły powstają i są realizowane we współpracy. Ponadto, zaangażowanie pracowników w przeprojektowanie biura jest świetnym sposobem na promowanie morale w miejscu pracy. Pierwszym sposobem, w jaki możesz zaangażować pracowników jest zapytanie ich o ich pomysły na przestrzeń. Rozważ spotkanie lub zacznij pytać poszczególne osoby w swobodnej rozmowie.

Pamiętaj, aby zaangażować wszystkie działy. Pracownicy lub organizacje oferujące wsparcie IT, na przykład, są często ostatnimi, którzy dowiadują się o zmianach takich jak przeprojektowanie biura. Włączenie odpowiednich działów w proces planowania może znacznie usprawnić projekt. Mogą oni nawet zaoferować sugestie dotyczące optymalizacji technologii, takie jak doprowadzenie zasilania do nowo skonfigurowanych przestrzeni, ukrycie nieestetycznych kabli i sprzętu oraz wdrożenie zaawansowanej technologii biurowej.

Zaangażuj wszystkich, organizując dzień malowania lub dekorowania. Dzięki temu pracownicy będą mieli czas na dodanie osobistych akcentów do przestrzeni. Może to również służyć jako okazja do budowania zespołu, kiedy wszyscy się angażują i pracują nad wspólnym celem, jakim jest przygotowanie biura do pracy.

Poszukaj profesjonalnej pomocy

Możesz być kuszony, aby zająć się redesign biura na własną rękę, jednak zatrudnianie pomocy od profesjonalisty pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze, z których oba są prawdopodobnie Twoje powody do DIY w pierwszej kolejności. Jason E. Williams z E Cover Me, zeznaje że nasz projekt dla jego biura zaoszczędził mu czasu i pieniędzy i dał mu produkt końcowy, który kocha. Czy możesz sobie wyobrazić przychodzenie do biura każdego dnia z nastawieniem, "Kocham to miejsce!" ? Doświadczony, profesjonalny projektant biur dostarczy takie rezultaty.

Może myślisz: "Mogę zaoszczędzić tyle pieniędzy, znajdując używane meble. Nie muszę kupować nowych od firmy handlowej". Masz rację! Nowe boksy i biurka to duży wydatek. Możemy zapewnić Ci wiele opcji używanych. W rzeczywistości, będziemy pracować z Tobą, aby znaleźć dokładnie takie meble, jakich potrzebujesz i chcesz.używane lub nowe, do przeprojektowania Twojego biura.

Oddaj stare meble

Oferujemy również likwidacje mebli biurowych i wycofania z eksploatacji. EPA donosi, że 9,8 mln ton mebli kończy się na wysypiskach każdego roku. Co zrobisz z każdym meblem, który zdecydujesz się wyeliminować? Wyrzucanie starych mebli biurowych wykracza poza siedzenie ich na krawężniku. Po pierwsze, jest to dużo fizycznej pracy, zwłaszcza jeśli Twoje biuro nie znajduje się na poziomie gruntu. Po drugie, stare biurka lub szafki mogą wnieść nowe życie do innego biura.

Jeśli nie chcesz, aby Twoje używane meble zostały wyrzucone na wysypisko śmieci, zadzwoń do nas. Odsprzedajemy, zmieniamy przeznaczenie, przekazujemy i poddajemy recyklingowi wysokiej jakości meble. Naszym celem jest utrzymanie dobrych mebli w rękach ludzi, którzy mogą z nich korzystać. Zadzwoń do nas, aby dowiedzieć się więcej i sprawdzić, czy możemy pomóc @ 314-266-9083!

Możemy pomóc

Postępuj zgodnie z tymi pięcioma krokami i spraw, aby przeprojektowanie biura było wyjątkowe dzięki zakupowi odpowiednich mebli dla Twojej firmy. Lepsze Meble Biurowe mogą pomóc w udanym przeprojektowaniu. Nasze 20-letnie doświadczenie na pewno Cię nie zawiedzie!

Umów się na wizytę w naszym showroomie i zobacz kilka wspaniałych opcji przeprojektowania biura dla siebie. Skontaktuj się z nami i dowiedz się dlaczego Lepsze Meble Biurowe naprawdę są lepsze.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Udostępnij