Meble do biura - aranżacje, pomysły i inspiracje

Czy nadszedł czas na uporządkowanie biura?

Justyna Węgrzyn
mar 2 2022


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

W jaki sposób Twoja przestrzeń biurowa wpływa na postawy Twoich pracowników?

Czy Twoja przestrzeń biurowa potrzebuje korekty nastawienia? Czy kiedykolwiek przestałeś liczyć, ile godzin dziennie Twoi pracownicy spędzają w biurze w porównaniu z ich domem? Większość Amerykanów spędza co najmniej 40 godzin tygodniowo, wykonując zgiełk pracy w pełnym wymiarze godzin. Oznacza to, że w ciągu tygodnia nasi pracownicy spędzają 70% swojego dnia w biurze.

Jak na ironię, wydajemy tysiące dolarów, aby wprowadzić nasze indywidualne akcenty do naszych domów i prawie nic do naszych przestrzeni biurowych. Przeciętny Amerykanin spędza w pracy około 90 000 godzin w ciągu całego życia. To jest zdumiewająca liczba godzin!

To nawet nie bierze pod uwagę ilości czasu, który spędzamy dojeżdżając do i z biura. Niektórzy mogą nawet odważyć się nazwać biuro swoim domem z dala od domu. Wielu pracowników odziedziczyło swoją przestrzeń biurową i wystrój po swoim następcy, dając mniejszy obraz pracowitego, zaangażowanego pracownika, którym naprawdę są.

Jak więc możemy pomóc naszym pracownikom, aby ich "dom poza domem" stał się bardziej pozytywną przestrzenią do pracy?

Oto kilka prostych sugestii, jak to zrobić:

Wprowadź do wnętrza atmosferę zewnętrzną

Coś tak prostego, jak dodanie ulubionej rośliny lub dwóch do twojego biura, natychmiast ożywi twoją przestrzeń.

Sukulenty mogą stać się idealnym towarzyszem Twojego miejsca pracy. Bądź kreatywny w wyborze unikalnej doniczki, która wyrazi odrobinę Twojego charakteru, takiej jak antyczna filiżanka i spodek lub zabawna ceramika ze zwierzętami. Te bardzo mało wymagające rośliny zapewnią Twojemu miejscu pracy to domowe uczucie bez względu na rozmiar office przestrzeni, z którą pracujesz.

Gatunki o niskim natężeniu światła najlepiej sprawdzają się w pomieszczeniach biurowych pozbawionych naturalnego światła. Oprócz estetycznych korzyści płynących z zieleni, istnieje wiele naukowych korzyści zdrowotnych wynikających z dodania roślin do naszych wewnętrznych przestrzeni, takich jak uspokajający efekt koloru zielonego. Powieszenie dzieła sztuki przedstawiającegoartość przedstawiająca krajobraz natury to kolejny sposób na poprawienie naszego nastroju. Pomyśl o tym jak o swoim własnym małym oknie na zewnątrz.

Funkcjonalne meble

To jest bardzo ważne! Kluczowe jest ustawienie Twojego biura w sposób zapewniający optymalną produktywność. Od l-kształtnych, u-kształtnych, podwójnych i pojedynczych biurek, Better Office Furniture oferuje wiele możliwości wyboru, jak uzyskać najbardziej idealne miejsce pracy dla swoich pracowników.

Biorąc pod uwagę oszałamiający wzrost problemów zdrowotnych związanych z plecami wśród Amerykanów, wygodne siedzenie jest mądrą inwestycją. W miejsce standardowej aranżacji siedzenia, rozważyć dając pracownikom opcję siedzieć lub stać w ciągu dnia z naszych Free Fit - stoły z napędem o regulowanej wysokości. Zyskują one coraz większą popularność wśród pracowników biurowych ze względu na wszechstronność, jaką oferują.

Clean

Jest to zdecydowanie najprostszy i najtańszy sposób na poprawę ogólnego wrażenia środowiska biurowego. Wiosna to idealny czas w roku, aby odkurzyć półki i ocenić, jak nasza przestrzeń biurowa sprawia, że czujemy się dobrze.

Większość przestrzeni biurowych ma braki w zakresie wentylacji (to kolejny sposób, w jaki roślina może pomóc!). Kurz może wywoływać alergie, a czysta przestrzeń pomoże Ci oddychać trochę łatwiej.

Na początek, sprzątanie jest naturalnym środkiem odstresowującym. Dodatkowo, sprzątanie może poprawić Ci nastrój! Podobnie jak efekt de-stresora, posiadanie czystego i mniej

zagracone biuro środowisko prowadzi prowadzić relaksujący i przyjemny dzień dla ciebie. Zawsze czuję sens ulga po decluttering, nieprawdaż? Dlaczego nie dawać cleaning zadaniu iść i widzieć jeżeli ja robi różnicy w jak ty czujesz po tym?

Organizuje

Ty kiedykolwiek właśnie gubiłeś twój umysł szukający dla twój ulubionego pióra zakopywał pod niezliczonymi papierami rozrzuconymi na twój biurku? Najszybszy sposób dostawać organizujący jest utylizować składową przestrzeń. Tworzyć organizacyjną składową przestrzeń może być trochę wymagający jeżeli ty przyzwyczajasz "układać wszystko w stosy" metodę, ale tutaj jest few propozycje ty możesz znajdować pomocniczo.

Co o dodawaniu szafa magazynowa aby wykorzystać zmarnowaną przestrzeń pionową?

Better Office Furniture może pomóc Ci zaprojektować idealne ustawienie biura w oparciu o Twoje specyficzne potrzeby.

Co powiesz na podzielenie biurka na różne obszary? Obszar dla rzeczy osobistych, obszar dla długopisów, papierów, itp. Rozważ uroczy słoik mason trzymać te długopisy i małe kosze lub pojemniki na rzeczy i końce.

De-Stress

Eteryczne oleje zapewniają stymulujący skutek dla zmysłów robić ciebie cieszą się cokolwiek robisz. Używanie aromaterapii w biurze do pracy nad naszymi emocjami może okazać się korzystnym narzędziem. Nie musisz kupować drogiego dyfuzora, aby czerpać korzyści z używania olejków eterycznych. Wystarczy, że będziesz miał przy sobie swój osobisty roller ball z ulubionym olejkiem eterycznym i wyposażysz się w "pick me up" na żądanie!

Istnieje mnóstwo olejków eterycznych do wyboru, w tym wszystko od zmieniaczy nastroju, uspokajające, ostrość, a nawet jasność olejów. Jednym z ulubionych jest mandarynka, która poprawia nastrój dzięki swojemu cytrusowemu zapachowi, który daje radosny i uspokajający efekt. Możesz spróbować kombinacji eukaliptusa, mięty pieprzowej i rozmarynu, które zmniejszą zmęczenie. Pamiętaj, aby używać ich oszczędnie, ponieważ niektóre zapachy mogą być uciążliwe dla innych.

Tablica wizji

Utrzymuj swoje marzenia wizualnie, wieszając inspirujące zdjęcie na ścianie, które pomoże Ci przypomnieć, po co w ogóle jest ta cała praca! Jest to rodzinne wakacje do Disneya? Lub być może pary tylko odosobnienie na plaży. Być może jest to zupełnie nowe meble w twoim domu lub basen na podwórku. To może być tak proste, jak zdjęcie twoich bliskich, które zapewniasz. Być może, jest to połączenie wszystkich powyższych. W takim przypadku spróbuj kolażu zdjęć!

Niezależnie od celu lub marzenia, trzymaj go z przodu i w centrum, aby pomóc przypomnieć Ci, dokąd zmierzasz. Kiedy już osiągniesz cel, usuń go i przejdź do następnego, wieszając inny wizualny.

Niestety, zguba i przygnębienie zimy już minęły! Cieszmy się cieplejszą pogodą, która jest nad nami! Spakuj lunch na piknik i wyjdź na zewnątrz podczas przerwy, aby wchłonąć witaminę D Matki Natury. A kiedy przerwa się skończy, skorzystaj z tych prostych wskazówek, aby odświeżyć atmosferę w swoim biurze!

Czy masz pomysły na to, jak sprawić, by miejsce pracy stało się bardziej pozytywną przestrzenią? Podziel się swoimi pomysłami w komentarzach poniżej, chętnie dowiemy się, co zadziałało w Twoim przypadku!


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Udostępnij