Meble do biura - aranżacje, pomysły i inspiracje

Co to jest Agile Working i dlaczego jest przydatna?

Justyna Węgrzyn
kwi 25 2022


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Zmierzamy w kierunku świata post-pandemicznego, a to oznacza, że pojawiają się różne sposoby pracy.

Wiele osób już od lat decyduje się na elastyczny czas pracy. Nie jest to nic nowego. Ale pandemia z pewnością sprawiła, że temat ten wysunął się na pierwszy plan. Wiele osób być może nigdy wcześniej nie myślało o pracy w domu lub zdalnej, ale po wypróbowaniu jej w czasie pandemii znalazło nowy sposób, który bardziej im odpowiada. Oczywiście jest też wiele osób, które nie chcą pracować w ten sposób i wolą siedzieć przy biurku jak zawsze. Żadna z tych opcji nie jest niewłaściwa.

Innym sposobem pracy, który zyskuje na popularności, jest praca zwinna.

Również ten model pracy był dość popularny przed pandemią, ale ze względu na zamknięcia i brak możliwości wspólnej pracy w dużych przestrzeniach został na jakiś czas wstrzymany. W miarę jak wracamy do dużych biur, model zwinny ponownie nabiera tempa.

Zwinne biuro przypomina nieco przestrzeń coworkingową. Jest to duże biuro podzielone na strefy, w tym strefy spotkań, strefy ciszy, strefy współpracy itp. Oznacza to, że pracownicy mogą przyjrzeć się zadaniom, które muszą wykonać, i zdecydować, gdzie najlepiej będzie im się pracowało danego dnia. Oznacza to, że pracownicy mogą przyjrzeć się zadaniom, które muszą wykonać i zdecydować, gdzie najlepiej im się pracuje w danym dniu. W zwinnej pracy kładzie się również duży nacisk na współpracę, a meble biurowe ułatwiają rozwiązywanie problemów i wpadanie na nowe pomysły.

Zwinne biuro to nowoczesna przestrzeń, w której znajdują się różnego rodzaju innowacyjne meble. Mówimy tu o biurkach o podwyższonej wysokości i nowoczesnych stołach do sal konferencyjnych. Duże biurka z ławkami i ergonomiczne krzesła. W biurze znajdują się ciche miejsca z panelami akustycznymi i przegrodami, które tłumią hałas, a także duże przestrzenie do spotkań, w których można prowadzić szczegółowe dyskusje.

Osoby pracujące w biurach zwinnych mają swobodę wyboru miejsca i sposobu pracy. Nikt nie ma przypisanego biurka, a zamiast tego może się przemieszczać i pracować z różnymi osobami. Zwiększa to atmosferę i morale w zespole, zapewniając, że każdy jest w stanie skupić się i wykonać zadanie, które ma do wykonania danego dnia.

Choć praca zwinna nie jest rozwiązaniem dla każdej firmy, jest to bardzo dobra opcja, którą warto rozważyć. Zyskuje ona coraz większą popularność i wygląda na to, że jeszcze długo się utrzyma.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Udostępnij