Meble do biura - aranżacje, pomysły i inspiracje

Rozróżnienie pomiędzy różnymi stylami biurowymi

Paulina Wójcik
mar 9 2021


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Przy tak wielu różnych stylach wystroju wnętrz, może być trudno zdecydować, jaki styl wybrać. Od szykownego stylu wiejskiego po industrialny, rustykalny i inne - poniżej znajdziesz kilka wskazówek, które pomogą Ci wprowadzić każdy z tych stylów do Twojej przestrzeni.

Poniżej przedstawiamy listę najpopularniejszych obecnie stylów wystroju i sposobów na ich wykorzystanie w Twoim biurze.

Industrialny

Styl industrialny staje się obecnie coraz bardziej popularny. Jeśli chcesz nadać swojemu biuru industrialny wygląd, upewnij się, że zastosujesz różne rodzaje oświetlenia i elementy drewniane. Biurka, takie jak to poniżej, mają przygnębioną ramę i minimalistyczny wygląd, który brzmi jak styl industrialny.

Podczas dekoracji biura domu, niektóre sposoby, aby naprawdę wydobyć klasyczny wygląd przemysłowy jest przez ujawnienie przewodów i instalacji wodno-kanalizacyjnej, jeśli to możliwe. Dodawanie faux cegły ściany (lub prawdziwe z ciebie może!) może naprawdę poprawić swoją przestrzeń i dać mu, że naturalne, przemysłowe poczucie.

Rustykalny

Kiedy próbujesz wprowadzić rustykalny styl do swojego biura, postaw na przytulny wygląd. Dodanie kawałków zwietrzałego drewna, otwartych półek i niedopasowanych elementów wystroju naprawdę przyniesie ciepło i rustykalny wygląd przytulności do Twojego biura. Spróbuj również włączyć tkaniny do swoich mebli biurowych.

Te kolekcje zawierają biurka, konsole telewizyjne, stoły boczne i więcej, które dodadzą doskonały rustykalny akcent do Twojego biura.

Mid-Century Modern

Klasycznym przykładem biura w stylu mid-century modern jest biuro Dona Drapera w popularnym serialu telewizyjnym Mad Men. Pomyśl o wózkach barowych, szklanych naczyniach w stylu vintage, elementach inspirowanych latami 60-tymi, takich jak retro wazony i lampy. Wzór i tekstura są ważnymi rzeczami do włączenia w tkaniny meblowe i zasłony. Gładkie ściany i meble o twardych liniach dopełniają nowoczesny wygląd, a my mamy mnóstwo biurek i krzeseł do wyboru.

Tradycyjny

Nie możesz się pomylić z tradycyjnym wyglądem, w końcu jest on tradycyjny, co oznacza, że wytrzymuje próbę czasu dzięki swojemu ponadczasowemu wyglądowi. Kluczem do tradycyjnego wyglądu są proste projekty, które obejmują ciemne lub wiśniowe elementy mebli.

Farmhouse Chic

Styl Farmhouse chic jest popularny w projektach i wystroju wnętrz, więc dlaczego nie przenieść go do swojego biura? Ikoniczne elementy domu obejmują białe ściany lub szafki z płyt koralikowych, otwarte półki, rustykalne kawałki drewna i przytulne niedopasowane tkaniny.

Mamy nadzieję, że to daje Ci ładny przegląd niektórych z najbardziej popularnych stylów. Powodzenia z biura re-design! 


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Udostępnij