Meble do biura - aranżacje, pomysły i inspiracje

Meble biurowe dla kadry kierowniczej: Dlaczego zawsze unowocześniamy się jako ostatni?

Justyna Węgrzyn
mar 2 2022


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Meble biurowe dla kadry kierowniczej

Biura dla kadry kierowniczej, które są produktywne, przyjemne w dotyku i działają z maksymalną wydajnością. Zapewnienie sobie przestrzeni i narzędzi, których potrzebujesz, aby pracować na optymalnym poziomie, nie powinno być problemem. Jako właściciele firm i przedsiębiorcy jesteśmy w naszych biurach o wiele bardziej podobni do mam i tatusiów, niż chcielibyśmy przyznać.

Co mam przez to na myśli? Całkiem proste, naprawdę. Napisałem wiele blogów na przestrzeni lat o miejscu pracy dla pracowników: jak to powinno być ułożone, projekt dla maksymalnego szczęścia, rzeczy, które sprawiają, że pracownicy są szczęśliwi, itp. Wszystkie te rzeczy są niewątpliwie ważne dla utrzymania szczęśliwych, wydajnych pracowników. Ale gdzie w tym wszystkim jest miejsce dla Ciebie i Twojego biura zarządu?

Kiedy prowadzimy firmę, mamy tendencję do ciągłego skupiania się na tym, czego potrzebują inni, podczas gdy my siedzimy na krześle, które trzeba opuścić w określony sposób, aby dźwignia nie zrzuciła nas o dodatkowe trzy cale w dół, lub szafki na akta nie wysuwają się prawidłowo, lub biurko wygląda tak, jakby ktoś zrzucił papiery z nieba i wszystkie wylądowały w wymieszanym wzorze na całym biurku. Dlaczego? Ponieważ nie uzasadniłeś wydania pieniędzy na przyzwoity system przechowywania dla siebie, ponieważ ktoś inny też czegoś potrzebuje.

Brzmi znajomo? Pomyślałem, że może.

Inwestowanie w swoje meble biurowe

Pomyśl o swojej przestrzeni biurowej wykonawczej, tak jak możesz myśleć o swoich ubraniach i ogólnym wyglądzie. Jeżeli ty iść widzieć klient lub klient, ty pokazywać up z twój włosami disheveled, z parą poplamiony dresy, i dziurawy wypełniał sneakers na? Prawdopodobnie nie. Dlaczego więc bagatelizujemy fakt, że nasze miejsce pracy jest niezbędne, zarówno ze względu na wygląd, jak i produktywność?

Inwestowanie w siebie i swoje osobiste miejsce pracy jest korzystne dla Twojej produktywności, wizerunku marki i pewności siebie. Kiedy czujesz się dobrze w przestrzeni, w której pracujesz, wszystko jest lepsze.

Więc jaki obszar zaniedbałeś dla siebie? Mamy dobry pomysł, co niektóre z nich mogą być, więc oto kilka rzeczy do rozważenia.

Twoje biurko

Być może wpadasz do tego pudełka. Wszyscy Twoi pracownicy mają nowsze funkcjonalne biurka w ich miejscu pracy, ale nadal jesteś tutaj, co zrobić z biurkiem zacząłeś swoją działalność z, że jest dinged, porysowane, przestarzałe, i minął jego dni chwały. Oto kilka możliwości, które możesz rozważyć:

1-Szmaragd Wood Stół Biurko z Kneespace i Hutch Credenza-Jest to tradycyjny i piękny zestaw, który jest idealny, jeśli często spotykasz się z klientami w swoim biurze. Wszystkie miejsca do przechowywania są dostępne z szufladami credenza i półki hutch, pozostawiając maksymalną przestrzeń kolana do siedzenia przy biurku. Do wyboru jest mahoń Port Figured lub wiśnia Cognac.

2-Wiśniowe biurko L z tacą na klawiaturę, Box-File-To biurko jest dostępne w kolorach: wiśnia, espresso? Ciemny Orzech, Nowoczesny Orzech, Mahoń i Szary Woodgrain. To biurko jest nie tylko piękne i funkcjonalne, ale również może pochwalić się tablicą klawiszy jako ergonomiczną funkcję, aby utrzymać nadgarstki z coraz zmęczenie od długotrwałego pisania. Ma mnóstwo miejsca na biurku, aby być w stanie rozprzestrzeniać się i pracować, jeśli jesteś niechlujny podczas pracy w swojej strefie geniuszu, a także zapewnia przechowywanie z szufladami.

3-Global Executive Desk and Credenza-Ten zestaw biurko jest absolutnie oszałamiające i sam będzie uaktualnić całe poczucie biura! Ten jeden ma miejsce na dostosowanie. Panel modesty i drzwi hutch mogą być dostarczane w asortymencie kolorów. Wybierz ten, który pasuje do Twojego stylu i marki. Globalne Biurko Wykonawcze i Credenza mówi czysty wyrafinowania do mnie. Z hutch przestrzeni, półki i szuflady, jesteś wyposażony w mnóstwo miejsca, aby utrzymać się w organizacji, i przetasować papierkowej roboty szybko, jeśli masz potrzebę wprowadzenia klientów do swojej przestrzeni biurowej, co mam nadzieję, że będzie, bo to biurko jest zbyt wspaniały, aby zachować wszystko dla siebie!

Te wybory są tylko kilka z wyborów, które mamy. Jeśli nie są one w Twoim stylu lub szukasz czegoś w innym przedziale budżetowym, można zobaczyć nasze inne biurka opcje tutaj. Nasz wybór preowned jest również dobrą drogą, gdy szukasz czegoś w niższym przedziale budżetowym. Zapraszamy do skontaktuj się z nami w celu obejrzenia naszych używanych biurek biurowych i wykonawczych, ponieważ ich zasoby często się zmieniają!

System przechowywania akt

Czy przechowywanie jest bardziej twój problem? Być może już zmodernizowane biurko wykonawczy dla Twojego biura, ale masz potrzebę więcej miejsca na pliki. Jak są te szuflady plików robi masz teraz? Przyklejanie? Wgniecione? Nie można zablokować dla dodatkowego bezpieczeństwa trzeba, jeśli masz praktyki lub firmy? Możemy pomóc z tym też!

Oto kilka wyborów, które lubimy.

1-5 Szufladowa szafka na akta z blokadą Ten pionowy zestaw szafka na dokumenty jest prawdopodobnie to, co myślisz o tradycyjnym systemie plików. Z tej szafki jesteś w stanie zablokować swoje pliki dla dodatkowej prywatności. Ten system plików jest klasy komercyjnej i w stanie utrzymać się w czasie. Jest on dostępny w kolorze czarnym, szarym biznesowym, węglowym, pustynnym kitem, szarym, jasnoszarym, nevada, szarym burzowym i piaskowym tahiti.

2-3-szufladowa teczka boczna Espresso EL 36"-Ta teczka boczna ma 3 szuflady i jest idealna, jeśli szukasz dopasowania do wystroju drewna, który już masz w swoim biurze. Szuflady są przestronne i oferują dużo miejsca do przechowywania wszystkich ważnych dokumentów, które mogą być potrzebne do pliku.

3-Express Lateral File with Hutch w kolorze Espresso-Ten boczny plik jest elegancki i oferuje stylowe i wygodne przechowywanie. Ma oszronione szklane drzwi szafki i srebrne pociągnięcia szuflad, które pomaga stworzyć elegancki wygląd dostarczony z tym systemem plików.

Podobnie jak w przypadku naszych biurek wykonawczych, mamy wiele dostępnych opcji, w tym wiele używanych opcji, które obracają się w i z zapasów. Zaplanuj spotkanie aby zobaczyć nasz salon dzisiaj, aby zobaczyć, co mamy obecnie w magazynie!

Istnieje tak wiele opcji, jeśli chodzi o modernizację przestrzeni wykonawczej dla Twojego biura. Najprawdopodobniej wiesz z pierwszej ręki, jak funkcjonalne i zorganizowane przestrzenie zwiększyć produktywność swoich pracowników. Prawdopodobnie zauważyłeś również, że byli szczęśliwsi po tym, jak zainwestowałeś w poprawę ich miejsca pracy. Nie zapomnij, aby upewnić się, że pozwalasz sobie na te same korzyści w utrzymaniu funkcjonalnej i produktywnej przestrzeni biurowej. Nie wspominając o tym, że wyglądasz super stylowo i z klasą, kiedy jesteś na tym!

Masz pytania dotyczące tego, co może działać najlepiej w Twojej przestrzeni i budżetu, który masz do dyspozycji? Zadzwoń do nas już dziś pod numer 314-266-9083!

Prawdziwe oferty od prawdziwych ludzi!


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Udostępnij