Meble do biura - aranżacje, pomysły i inspiracje

4 rzeczy, które musi mieć miejsce na przerwę w pracy

Michał Kubicki
cze 21 2022


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Przestrzeń na przerwy to idealny dodatek do każdego biura. Nawet jeśli biuro nie jest duże, można w nim zmieścić niewielką przestrzeń do pracy na przerwach i zapewnić wszystkim korzyści.

Przestrzeń na przerwy jest z definicji dość elastyczna. Jest to miejsce, w którym pracownicy mogą odpocząć, usiąść i napić się kawy w czasie przerwy, lub miejsce do nieformalnej współpracy.

Meble do wydzielonej przestrzeni biurowej są innowacyjne i zupełnie inne niż zwykłe meble biurowe. Pomyśl o jaskrawo kolorowych kostkach z tkaniny, na których można usiąść, stolikach i siedziskach w kształcie litery L. To tylko kilka sugestii, ale dzięki nim można zrozumieć, czym jest przestrzeń do pracy. Jest to nowoczesna i kreatywna przestrzeń, z której pracownicy mogą korzystać w sposób, jaki uznają za stosowny.

Wystarczy poszukać w Internecie inspiracji dotyczących wystroju biura, ale jeśli chcesz stworzyć idealną przestrzeń do odpoczynku, musisz pamiętać o czterech rzeczach.

  • Jasna - Twoja przestrzeń do odpoczynku musi być w pewnym stopniu zgodna z resztą wystroju biura, ale powinna być jasna i mieć inspirujący wystrój.
  • Wygodna - nie trzeba mówić, że przestrzeń do pracy powinna być wygodna. Pomyśl o kabinach biurowych, siedziskach z tkaniny, a nawet sofach biurowych, a na pewno zrozumiesz, o co chodzi.
  • Odpowiednia lokalizacja - Miejsce na przerwy w pracy musi być oddalone od głównej przestrzeni biurowej. Może znajdować się w biurze o otwartym planie, ale nie powinno być na samym środku. Chodzi o to, aby ta przestrzeń pozwalała na oderwanie się od wszystkiego, nawet na pięć minut.
  • Elastyczność - meble do miejsc przerw w pracy często można łatwo przestawiać, co oznacza, że można stworzyć odpowiednie środowisko dla każdej sytuacji. Upewnij się, że przestrzeń do pracy jest elastyczna, a pracownicy będą z niej bardziej zadowoleni.

Przestrzeń do odpoczynku to świetny dodatek do biura, który sprawi, że pracownicy zyskają nowy poziom doświadczenia w miejscu pracy. Te cztery "zasady" pomogą Ci stworzyć najlepsze możliwe miejsce. Musisz tylko zakupić odpowiedni rodzaj mebli biurowych, które będą pasować do tego projektu.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Udostępnij