Pokój dziecka - aranżacje, pomysły, inspiracje

Jak dostosować meble do sypialni dziecka?

Justyna Węgrzyn
wrz 21 2020


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Dostosuj swoją sypialnię dla dzieci z litego drewna i zbudowany do ostatnich mebli Jackpot Kids. Jackpot Kids' to meble do sypialni i akcesoria, począwszy od stylu, funkcjonalności, konfiguracji i niestandardowego wykończenia. Meble Jackpot Kids zbudowane są tak, aby były trwałe i łatwe w montażu! Rodzice i dzieci uwielbiają meble Jackpot Kids za tworzenie bezpiecznych, stylowych i zabawnych mebli do sypialni dziecięcych.

Wybieraj spośród łóżek piętrowych, łóżek strychowych, łóżek pojedynczych, łóżeczek do przechowywania oraz akcesoriów do sypialni dziecięcej w klasycznych wykończeniach Jackpot. Z przyjemnością wybierzesz dowolne meble Jackpot Kids do sypialni dziecka w ich niestandardowych wykończeniach: naturalnym, białym, szarym, niebieskim i espresso. Nie tylko możesz wybrać spośród niestandardowych wykończeń Jackpot Kids, ale również skonfigurować łóżko dziecięce tak, aby spełniało Twoje własne potrzeby w zakresie przechowywania i przestrzeni. Na przykład, zdecydować się na schody z wbudowanym magazynem dla łóżka na poddaszu lub włączyć trąbę pod łóżkiem piętrowym.

Przyjrzyj się niektórym sposobom, które Jackpot Kids przy Belfort Furniture może pomóc Ci dostosować sypialnię marzeń dziecka!

Idealnym rozwiązaniem dla pokoju rodzeństwa i noclegu jest łóżko piętrowe Jackpot Kids! To łóżko piętrowe Kent wyposażone jest w podwójne, pełnowymiarowe łóżko piętrowe, które może pomieścić duży lub mały projekt sypialni. Dołączona skośna drabinka sprawia, że wchodzenie i wychodzenie z łóżka jest bezpieczne i łatwe! Wybierz łóżko piętrowe Jackpot na bezpieczne meble dziecięce do sypialni.

Niskie łóżka na poddaszu

Dodaj niskie łóżko na poddaszu do swojej sypialni dla dzieci, jak to Windsor 2 Niskie łóżko na poddaszu. Wybierz z niestandardowego wykończenia Jackpot i stwórz idealny projekt sypialni z tym bezpiecznym, funkcjonalnym i trwałym łóżkiem dziecięcym na poddaszu. Dodaje w składowych opcjach robić najwięcej twój sypialni przestrzeń! Skośna, antypoślizgowa drabinka umożliwia bezpieczne wejście do wygodnego łóżka.

Łóżko All-in-One High Loft Beds

Wysokie łóżko na poddaszu to idealny mebel do stworzenia funkcjonalnej sypialni dla dzieci. To łóżko Oxford All-in-one twin/pełne łóżko na poddaszu z szufladami po schodach oferuje mnóstwo miejsca do przechowywania i spania.

Jackpot All-in-one dziecięce łóżka strychowe mogą być skonfigurowane tak, aby pasowały do dziecięcych sypialni magazynów i potrzeb edukacyjnych!

Niskie, zabawne łóżka strychowe

Nie możesz się mylić z tworzeniem przestrzeni do zabawy w sypialni swoich dzieci! To niskie łóżko na poddaszu w York'u z zasłonami do zabawy jest kluczem do wygodnego, bezpiecznego i zabawnego miejsca do spania dla Twojego dziecka.

Skonfiguruj to zabawne łóżko na poddaszu do wielkiego zamku zabaw! Zamień odporną na poślizg drabinkę bezpieczeństwa na zjeżdżalnię, aby zapewnić dziecku więcej zabawy!

Pojedyncze łóżko Jackpot Kids jest łatwe w montażu i wytrzymałe. Pojedyncze łóżko Jackpot jest klasyczne i eleganckie w stylu łatwo dopasowującym się do każdego motywu aranżacji sypialni. Wybieraj spośród podwójnych i pełnowymiarowych łóżek, aby zapewnić dziecku przestronne i wygodne miejsce do spania!

Przechowywanie, przechowywanie i więcej Przechowywanie! Pomiń niechlujny pokój i dodaj w Jackpot Kids magazyn i akcesoria do łatwo zorganizowanej dziecięcej sypialni. Dodaje underbed składowanie jakaś prycza lub loft łóżko. Dokończyć twój dzieciaka sypialnię z koordynującymi nocnymi stojakami i komodami. Nie pomijaj dodawania w regale na książki lub biurku do nauki do łóżek Jackpot na strychu i łóżek piętrowych w świetny sposób, aby zaoszczędzić miejsce w mniejszych pomieszczeniach!


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Udostępnij