Meble do biura - aranżacje, pomysły i inspiracje

To nie są boksy twojego ojca: Może kawa, ale nie obrzydzenie

Paulina Wójcik
lut 15 2022


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Kabiny, kawa i wstręt

Mam wrażenie, że boksy dostały złą okładkę wraz z ewoluującymi potrzebami nowoczesnych miejsc pracy. A może to nie tyle nie pasują do ich potrzeb, co raczej strach. Rozmawiając z ludźmi można niemal zobaczyć, jak zaczyna się tworzyć szkliwo, gdy uczucia strachu pojawiają się w ich umysłach szybciej niż maluch może usunąć aplikacje na smartfonie. Czego dokładnie się boją, zastanawiam się? Wyobrażam sobie, że strach wynika z rozczarowania tym, czym są boksy. Od lat istnieją programy telewizyjne i filmy, które nieuchronnie mają postać gwiazdy, która gardzi obecnym stanem ich życia. Gdzie oni codziennie przychodzą do pracy? Tak jest, do ich małego, ciasnego boksu, do którego wpadają każdego ranka z kubkiem kawy i miną, która nie przekazuje nic poza czystym wstrętem. Wszystko to marząc o narożnym biurze i szefie, który przejawia jakieś odmiany ludzkich emocji, a nie demonicznego ogra, u którego są obecnie zatrudnieni.

Ale, jak wiele rzeczy, które widzimy w telewizji i w filmach, to pozostawia rzeczy zniekształcone. Oczywiście życie "Lindsay" nie jest pełne chaosu i wstrętu, ponieważ każdego dnia pracuje ona w boksie. Przebywanie w boksie nie czyni jej nieszczęśliwą. Jej szef nie jest demoniczny ogr, i szczerze mówiąc, Lindsay prawdopodobnie po prostu musi dostać swoje życie razem, a ona będzie miała zupełnie nowe spojrzenie na życie i jej boksu (i w rzeczywistości, boksy dziś wyglądają o wiele bardziej niesamowite niż to, co jest przedstawiane w telewizji).

Cubicles dokonały powrotu

Więc jeśli nie zauważyłeś, sześciany zostały dokonywania comeback w ciągu ostatnich kilku lat, i nie ma powodu, że (oprócz ich znacznie zaktualizowane, gwiezdne pozory). Ze względu na piętno przywiązane do koncepcji boksów jednak, nadal istnieje mnóstwo ludzi, którzy nie zdają sobie sprawy, boksów rozwiązać potrzeby swoich pracowników i potrzeb przestrzeni biurowej.

Zazwyczaj, jeśli nie tworzysz przestrzeni dla kadry zarządzającej, nowoczesne miejsce pracy często stara się pozostawić otwarte, płynne przestrzenie. Sprawiając, że przepływ sprzyja komunikacji i współpracy, a także zapewniając bardziej otwartą koncepcję planu piętra. Wydaje się jednak, że firmy od razu zaczynają odrzucać pomysł boksów. Dlaczego? Ponieważ kiedy myślą o boksach, myślą o wysokich (ale malutkich), ciemnoszarych, materiałowych boksach dzielących całe piętro pracowników. Podczas gdy ja będę rzucać w kocham tkaninę na boksach, ponieważ pozwala na rzeczy, aby być przypięte w celu pomocy utrzymać przestrzeń biurko bałagan darmo, nie muszą wyglądać tak już.

Cubicles są niezwykle funkcjonalne, jeśli chodzi o optymalizację przestrzeni biurowej. Mogą również ułatwiać komunikację i współpracę współpracownikom, ponieważ mają krótsze ściany. Myślę, że nawet nasza przyjaciółka "Lindsay" z góry by to doceniła!

Wygląd to kolejny element boksów, który nie pozostał w tyle za latami 80-tymi. Tak jak strój biznesowy nie pozostał niezmienny, tak samo nie zmieniły się boksy. Istnieje prostopadłościan dla każdego stylu biurowego: tradycyjnego, nowoczesnego, zamkniętych przestrzeni roboczych, otwartych przestrzeni roboczych itp.

Kilka najlepszych opcji boksów

Aby ułatwić przejście od pracy niezależnej do współpracy nad projektami, proponujemy 4-osobowa kabina z ławkami i szklanymi panelami może być idealny. Ten typ boksu jest elegancki i nowoczesny w projektowaniu, pozwala na trochę prywatności dla indywidualnej pracy z panelami, ale sprawia, że przejście do pracy grupowej znacznie łatwiejsze niż pochodzenie z oddzielnych biur.

Lair Tiger Stripe Workstation

Jeśli Twoi pracownicy biurowi potrzebują nieco większej przestrzeni do pracy, proponujemy Lair Tiger Stripe Station jest kabiną, która oferuje dużo miejsca na komputer, biurko do pracy oraz funkcje przechowywania i segregowania dokumentów. Dając pracownikom natychmiastowy dostęp do wszelkich materiałów, których mogą potrzebować w ciągu dnia, jest zdecydowaną oszczędnością czasu i może zwiększyć produktywność.

Switch Tayco są zdecydowanie najlepszym pretendentem do rozważenia, jeśli zdecydujesz się zbadać przywrócenie boksów do swojego biura. Oferują one różne układy, które można dostosować do swoich potrzeb.

Model ten oszczędza na kosztach, jak również przy użyciu paneli galerii. Tayco Switch może pochwalić się metalowymi bieżniami, przestrzenią roboczą o pełnej głębokości, 3 opcjami nóg i 8 przewodowym systemem 4 gniazdek elektrycznych. Zdjęcie pokazane tutaj pokazuje również opcję dla osobistej szafki do przechowywania. Rozważyłbym tę opcję, jeśli szukasz idealnego combo efektywności kosztowej i funkcjonalności.

Układ przełączników Tayco 5 jest jednym z moich absolutnych faworytów! Jest po prostu tak wspaniały i daje elegancki, nowoczesny wygląd i buduje prywatne biuro, a jednocześnie nawiązuje do otwartej przestrzeni koncepcyjnej z dodatkiem przezroczystych paneli. Ten układ może działać jako idealne miejsce dla menedżera, a ty nadal można zapewnić boksy, które oferują możliwość większej współpracy w ogólnym obszarze roboczym, a jednocześnie pozostawiając poczucie spójnej, płynącej przestrzeni biurowej ogólnie.

To tylko kilka z niewiarygodnych, nowoczesnych odmian stylów i układów kabin dostępnych! Jak widać, nie są one niczym, jak są one fałszywie oskarżony o: ponury, przestarzałe, przyczyną nieszczęścia i wstręt w życiu, itp. Raczej nowoczesne boksy dzień są odpowiedzialne za otwarte przestrzenie robocze, współpracy, łatwości komunikacji z kolegami i gwiezdnych projektów.

Better Office Furniture w St. Charles z przyjemnością porozmawia z Tobą o Twoich potrzebach biurowych! Proszę czuć się swobodnie kontakt Skontaktuj się z nami poprzez e-mail lub zadzwoń 314-266-9083, aby zaplanować czas, aby przyjść przez nasz magazyn!


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Udostępnij