Pokój dziecka - aranżacje, pomysły, inspiracje

Przestrzenie do nauki i biurka dla dzieci do nauki na odległość

Michał Kubicki
wrz 2 2020


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Stwórz środowisko do nauki, które pozwoli Twoim dzieciom uczyć się i rozwijać bezpośrednio z komfortu Twojego domu. Potrzebujesz efektywnego środowiska do nauki w szkole domowej lub nauki na odległość? Biurko dziecięce to konieczność! Wybór odpowiedniego biurka lub stołu do zajęć pomoże zachęcić Twoje dzieci z miejscem do skupienia się na pracy w szkole.

Biurka do nauki, biurka do pracy domowej i stoliki z zajęciami to idealne rozwiązanie do stworzenia w domu środowiska do nauki, które sprawi, że Twoje dziecko będzie zorganizowane, skoncentrowane i gotowe do nauki! Spójrz na nasze ulubione biurka do nauki dla dzieci! Biurka te są idealne do odrabiania zadań domowych, zajęć artystycznych i rzemieślniczych, nauki online i wielu innych! Stwórz przestrzeń do nauki A+ za pomocą tych biurek, które sprawią, że nauka na odległość stanie się dziecku łatwa.

Biurko z wbudowanym schowkiem

Bunkhouse Activity Table/Desk to miejsce do wykonywania pracy szkolnej, którą twoje dzieci pokochają. To zabawne i stylowe biurko dla dzieci tworzy doskonałe miejsce do nauki i odrabiania zadań domowych w stylu. To małe biurko do nauki może być wykorzystane w pokoju dziecięcym, biurze domowym, kuchni, salonie i wielu innych miejscach! Biurko Bunkhouse Desk/Stolik do zajęć wyposażony jest w otwór na przewody, zestaw USB i górny schowek w windzie. To stylowe, chłodne i nowoczesne biurko dla dzieci gwarantuje pozytywne, spokojne i funkcjonalne środowisko nauki dla Twoich dzieci w domu.

Biurko dla dzieci z szufladami

Nauka w domu jest prosta dzięki wygodnemu biurku do nauki z miejscem do przechowywania, które pomoże Twoim dzieciom uporządkować podstawowe przybory szkolne. To nowoczesne biurko 2-szufladowe Farmhouse jest idealnym miejscem do nauki w sypialni, kuchni, salonie, biurze domowym i wielu innych. Wspaniałe wykończenie i wykończenie w kształcie litery X nadaje temu biurku atrakcyjny wygląd nowoczesnego domu. Dodaj do biurka hak, aby dodać dodatkową przestrzeń organizacyjną do tego biurka do nauki.

Białe biurko do pracy domowej z pamięcią masową i portami USB

Stwórz w domu przestrzeń do nauki, która będzie sprzyjać doskonałości! Proste i czyste biurko do pracy domowej dla dzieci to idealny rozmiar dla laptopa lub komputera stacjonarnego do nauki online. To stylowe biurko do odrabiania zadań domowych jest również świetnym miejscem do czytania i pisania. Biurko Summer Hill jest wyposażone w pojedynczą szufladę z wyjmowaną tacą na ołówki, która zapewnia wygodne przechowywanie, a w górnej części znajduje się gniazdo zasilania i wbudowany port USB umożliwiający bezproblemową łączność.

Biurko do nauki z Hutch'em i tablicą korkową

Stwórz najlepszą przestrzeń do nauki w domu dzięki funkcjonalnemu biurku z dużą ilością miejsca do przechowywania i nowoczesną funkcjonalnością. To biurko doskonale nadaje się do nauki na odległość, zapewniając porządek w szkole, a jednocześnie wygodne porty USB i szufladowe pamięci masowe. Panel z korkiem doskonale nadaje się do przechowywania zorganizowanego kalendarza szkolnego lub umieszczania informacji o osiągnięciach szkolnych dzieci! Biurko My Room z metalową ramą i panelem z korkiem oferuje mnóstwo funkcji do nauki na odległość w domu w systemie A+.

Biurko z tacą na ołówki i gniazdem zasilania

Pozytywne środowisko nauki obejmuje komfortowe miejsce, w którym uczeń może cieszyć się nauką i czuć się pewnie w swojej pracy. W biurku Scrimmage Desk znajduje się taca na ołówki do organizacji i gniazdka elektryczne. To swobodne biurko ma wykończenie z szarego kamienia, które tworzy spokojne środowisko z dużą ilością stylu dla każdego pomieszczenia w Twoim domu. Dodaj sprzączkę, aby stworzyć dodatkowe miejsce do przechowywania i wyświetlania wszystkich osiągnięć naukowych dzieci, książek i materiałów do nauki.

Biurko do stolika dla koni - idealne do każdego pomieszczenia w Twoim domu!

To oszałamiające biurko do pracy może pięknie komponować się z Twoją kuchnią lub salonem. Umieść to biurko w swoim salonie lub kuchni, aby uzupełnić przestrzeń szkoły domowej. To biurko ma stylowy i zabawny wygląd z wydajnym miejscem na stół do nauki online. Biurko Dreamer Saw Horse Table Desk tworzy przyjemną przestrzeń dla dzieci do pracy w szkole, dodając jednocześnie rustykalnego szyku Twojemu domowi!

Nowoczesny, rustykalny styl biurka Home Office Desk z szufladami

To nowoczesne biurko Rustic Desk z metalową podstawą świetnie sprawdza się nie tylko w domowych przestrzeniach biurowych, ale jest również wygodne dla dzieci uczących się w domu. Idealnie nadaje się do wykonywania zadań na komputerze, czasu na czytanie i czas na pisanie. To przestronne biurko wyposażone jest w szuflady do przechowywania, dzięki którym niezbędne prace szkolne i zadania są schludnie zorganizowane.

Sprawdź te alternatywne miejsca do nauki

Małe stoliki, konsole, a nawet otomany mogą służyć jako miejsce do odrabiania lekcji/uczenia się w domu dla Twoich dzieci. Użyj małego stołu kuchennego, aby stworzyć miejsce, w którym wszystkie Twoje dzieci będą mogły wykonać pracę szkolną w dogodnym dla nich miejscu. Używaj zestawu konsoli i stołka jako wszechstronnego i funkcjonalnego miejsca do nauki w domu, jedzenia lunchu i uzupełniania zajęć szkolnych.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Udostępnij