Pokój dziecka - aranżacje, pomysły, inspiracje

Komoda, z której Twoje dziecko nie wyrośnie

Justyna Węgrzyn
cze 30 2021


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Widzimy, jak łatwo zmienia się ich gust, zainteresowania, dobór kolorów i styl, czasami możemy być zdezorientowani, jak za tym nadążyć. Niemożliwe jest stworzenie jednego pokoju dziecięcego, który będzie trwał przez wiele lat. Trzeba go zmieniać zgodnie z rozwojem dziecka i jego zainteresowaniami. Ale jest nadzieja! I możemy z przyjemnością obserwować ten proces bez rozbijania banku podczas urządzania ich pokoju! Dziś chcę Wam pokazać naszą komodę Rafa-kids H - którą zaprojektowaliśmy tak, aby wytrzymała próbę czasu. Chcę też dać Wam kilka wskazówek, jak szybko dostosować się do wnętrza dzieci w czasie, gdy się zmieniają. Naprawdę nie musimy go często przeprojektowywać, jeśli będziemy mądrze wybierać.

Od czego zacząć? Spodziewasz się dziecka? Gratulacje! Wkrótce chciałabyś stworzyć kącik dla dziecka w swojej sypialni lub nawet urządzić cały pokój dziecięcy. Jest to jeden z najbardziej ekscytujących okresów dla rodziców. Najprawdopodobniej będziesz potrzebować dwóch niezbędnych mebli - łóżka/łóżeczka, w którym będzie spało Twoje dziecko oraz miejsca do przechowywania wszystkich niezbędnych produktów dla niemowląt. Na tym etapie chcielibyśmy zaproponować Państwu komodę Rafa-kids H z ośmioma szufladami. Komoda będzie domem dla pierwszych rzeczy Twojego dziecka.dążyliśmy do tego, aby komoda była wygodna i łatwa w użyciu. Jej pokaźny rozmiar 60x120cm daje Ci wystarczająco dużo miejsca, aby wszystko zorganizować. Na górze komody możesz z łatwością zaaranżować stanowisko do przewijania dziecka. Będziesz mieć wszystko na wyciągnięcie ręki. Powyższy reling może być wykorzystany na wiele różnych sposobów. W pokoju dziecięcym, spersonalizuj go za pomocą uroczego mobilu, aby zapewnić dziecku rozrywkę podczas zmiany pieluszki.

Możesz nadal korzystać z komody H przez wszystkie nadchodzące lata.Lata malucha przyniosą zabawki i więcej ubrań z nimi. Masz już miejsce, aby utrzymać to wszystko zorganizowane! Nie ma się czym martwić. Szyna nad komodą będzie teraz idealna do wyeksponowania ulubionych ubranek dziecka, lub zestawów przygotowanych do noszenia następnego dnia! Dzięki niemu życie stanie się o wiele łatwiejsze. Dzięki ośmiu szufladom z miękkim domykiem, bezpiecznym dla małych paluszków, Twoje maluchy mogą same zacząć porządkować swoje skarpetki.Trudno to sobie wyobrazić, ale kiedyś nasze dzieci staną się nastolatkami. Prawdopodobnie będą chciały przeprojektować i zmienić wszystko w swojej obecnej przestrzeni! Mamy nadzieję, że komoda przetrwa ten trudny okres, ponieważ jej design jest bardzo minimalny i elegancki. Uważamy, że świetnie wyglądałaby w sypialni nastolatka. Na górze szuflad jest mnóstwo miejsca, aby stworzyć osobisty kącik.

komoda

Jak zaprojektować sypialnię, która rośnie wraz z Twoim dzieckiem.

1. Wysokiej jakości meble są dobrą inwestycją.

Poszukaj mebli, które mógłbyś zatrzymać w swoim domu na długie lata. Możesz wybrać ponadczasowe, wysokiej jakości przedmioty, wykonane z szacunkiem z naturalnych materiałów, które będą trwać całe życie.

2. Utrzymuj podstawę pokoju w neutralnym stylu.

W większości projektów wnętrz, istnieje kilka obszarów, które chcesz stać próbę czasu - wykładziny podłogowe, większe kawałki mebli. Uważamy, że mądrze jest utrzymać je w neutralnym stylu. Jeśli przedmioty, które chcesz kupić, kosztują znaczną ilość pieniędzy, upewnij się, że nie będą się czuły przestarzałe w krótkim czasie. Trendy są ekscytujące, ale przychodzą i odchodzą, a dobre rzeczy powinny dawać Ci przyjemność z użytkowania przez wiele lat.

3. Dodaj osobowości za pomocą akcesoriów.

To jest własna przestrzeń dzieci, a oni powinni być zachęcani do korzystania z niego, aby wyrazić, kim są. Spróbuj przekonać je, aby dodać te pops osobowości z akcesoriami, które mogą być zmieniane tak szybko, jak ich zainteresowania. Oznacza to przedmioty takie jak dywaniki, poduszki do rzucania, dekoracje ścienne, które będą w porządku z wymianą na półregularnej podstawie. Rozważ malowanie ścian lub nawet umieszczenie tapety jako istotnego osobistego akcentu, jeśli dziecko chce bardziej masywnego osobistego oświadczenia. Jakkolwiek, podążać te porady projektować pokój który rośnie wraz z twój dzieckiem, ty możesz save yourself dużo czas, pieniądze i frustracja w procesie.ja jest więcej niż ewentualny tworzyć piękną przestrzeń bez kompromisów na stylu lub funkcji.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Udostępnij