Meble do biura - aranżacje, pomysły i inspiracje

Kto korzysta z przestrzeni coworkingowych?

Michał Kubicki
kwi 27 2022


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Czy widziałeś już kiedyś przestrzeń coworkingową? Czy kiedykolwiek odwiedziłeś taką przestrzeń?

Są to duże wspólne przestrzenie biurowe, w których jednocześnie pracuje wielu różnych specjalistów. Osoby pracujące w tych przestrzeniach nie należą do tej samej firmy; są to pracownicy różnych firm, w tym freelancerzy.

Łatwo jest założyć, że tylko cyfrowi nomadzi korzystają z przestrzeni coworkingowych, ale to nie jest prawdą. Oczywiście, można spotkać wielu cyfrowych nomadów pracujących w biurach coworkingowych. Są to osoby, które pracują i podróżują w tym samym czasie. Pracują online i albo są pracownikami firmy i pracują zdalnie przez cały czas, albo są freelancerami, którzy pracują dla wielu różnych klientów. W tym przypadku praca w systemie co-workingowym to po prostu dzień pracy. To miejsce, z którego można pracować.

Prawda jest taka, że każdy może korzystać z przestrzeni coworkingowych. Nie musisz pracować zdalnie, aby z nich korzystać. Może się zdarzyć, że jesteś w podróży służbowej na kilka dni i trudno Ci pracować w pokoju hotelowym lub po prostu potrzebujesz skorzystać z urządzeń do drukowania i mieć miejsce do kilkugodzinnej pracy. Przestrzeń coworkingowa pozwoli Ci zrobić to wszystko.

Większość dużych przestrzeni coworkingowych ma możliwość rezerwacji miejsc, które trzeba wypełnić przed rozpoczęciem pracy. Może się zdarzyć, że pojawisz się w dniu pracy i znajdzie się dla Ciebie miejsce, ale większe i bardziej popularne przestrzenie coworkingowe będą wymagały rezerwacji miejsca. Można to zrobić telefonicznie lub przez Internet.

Jeśli nigdy nie spędziłeś dnia w przestrzeni coworkingowej, z pewnością warto spróbować. Być może okaże się, że jest to świetne miejsce do pracy i będziesz częściej korzystać z tego typu przestrzeni. Jednak wiele osób nie lubi przestrzeni coworkingowych. Jest to po prostu coś, co trzeba samemu wypróbować i sprawdzić, czy będzie to dla nas produktywna opcja.

Tak więc, jeśli miałeś wrażenie, że przestrzenie coworkingowe są przeznaczone tylko dla freelancerów i cyfrowych nomadów, teraz wiesz, że każdy może korzystać z tego typu wspólnych przestrzeni do pracy. Są one również idealne do nawiązywania kontaktów i współpracy.

Może chciałbyś spróbować?


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Udostępnij