Meble do biura - aranżacje, pomysły i inspiracje

Trendy wnętrzarskie - Brąz & Beż

Paulina Wójcik
maj 28 2021


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Na początku każdego roku lubię oglądać prognozy zapowiadające nadchodzące trendy. Rok 2020 zdaje się otwierać nową dekadę, więc zastanawiam się, co nowego przyniesie?
Marki wnętrzarskie wypuszczają nowe kolekcje, magazyny modowe pokazują nam, co pojawi się na naszych ulicach. Uważam, że to bardzo interesujące; nawet ja nie muszę ich od razu stosować w swoim życiu. Jak na razie jednym z moich ulubionych trendów, który mam nadzieję stanie się codziennością, a nie modą, jest zamiłowanie do naturalnych faktur i materiałów.

Spowolnienie - budzenie zmysłów

“ Nasze otoczenie kształtuje naszą tożsamość, nastrój i stan umysłu.

Bardziej niż kiedykolwiek ważne jest, aby angażować zmysły, dotyk i odczuwanie rzeczy.

(...) Naturalne materiały i tekstury wywołują uczucia spójności i równowagi. “

wnętrze

Od pokoleń ludzie kochają naturalny urok elementów, które sprawiają, że czują się spokojni i wyciszeni. Wierzę, że dzięki naturalnym składnikom, możemy nadać naszym domom i ogrodom organiczny i modny wygląd, którego pragniemy.

Do tego wpisu wybrałam kilka zdjęć z nowego katalogu marki wnętrzarskiej o nazwie Tinekhome. Ten niesamowity wiejski dom wygląda jak wymarzone miejsce na wakacje, ale my również możemy wnieść odrobinę tej atmosfery do naszych domów. Meble i elementy dekoracyjne wykonane z kilku naturalnych materiałów, takich jak bambus, trawy morskie i rattan, są tak wygodne w użyciu.
Spróbujmy pobawić się trochę małymi i bardziej znaczącymi elementami wnętrza.

Uwielbiam kolekcję domowych gadżetów z japońskiego sklepu Analoguelife. Mały wazonik, talerzyk czy kubeczek wykonany z dbałością i starannością, jest jak skarb dla wnętrza. Czy można mieć mniej, ale rzeczy, które mają dla nas wyjątkową wartość?

Pokazuję Wam też kilka zdjęć z fantastycznego hotelu stworzonego przez projektantkę wnętrz Annabell Kutucu. Wnętrze jest bardzo monochromatyczne. Ciemnobrązowe materiały i tekstury są osiągalne i nastrojowe. Zawsze uwielbiałam czarne kolory, zarówno we wnętrzach jak i w ubiorze, ale powoli zaczynam fascynować się odcieniami brązu. Trzeba też pamiętać o fakturach. Nadają one pomieszczeniu wymiar, przemawiają do naszych zmysłów - zarówno wzrokowych, jak i dotykowych, co sprawi, że w naszym domu będzie się żyło o wiele przyjemniej.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Udostępnij